IMG_8202

Verkeersschool Kennemer

Verkeersschool Kennemer is de rijschool voor auto, motor en bromfietsrijlessen in Haarlem en omgeving Kennemerland, Velsen, Bloemendaal en Zandvoort. Ben je op zoek naar een rijschool die “echt” rijles geeft zoals het hoort en waar je verzekerd bent van een gedegen rijopleiding op maat? Stop dan met zoeken, want bij Verkeersschool Kennemer ben je aan het juiste adres. Bij Verkeersschool Kennemer krijgt iedere leerling een rijopleiding op maat aangeboden, wij vinden het namelijk erg belangrijk dat al onze leerlingen een rijopleiding aangeboden krijgen die bij zijn/haar persoonlijke wensen en verwachtingen aansluit. Bij Verkeersschool Kennemer in Haarlem werken alleen vakbekwame, professionele rij-instructeurs, die hun werk met erg veel plezier en geduld uitvoeren.

IMG_8291

De voordelen van Verkeersschool Kennemer

  • Unieke lesmethode (hoge kwaliteit rijlessen).
  • Wij werken met een instructievorderingenkaart.
  • Elke rijles dezelfde instructeur.
  • Een Erkende Professionele organisatie.
  • Vrijblijvende proefles
  • Rijles in een rookvrije lesauto
  • De beste begeleiding van het begin tot aan het eind van je rijopleiding
  • Géén wachttijden, dus je kunt direct beginnen

Vraag direct een proefles aan

Wil je direct beginnen met het volgen van je rijles bij Verkeersschool Kennemer? Dan kan! Je kunt door middel van het onderstaand invulformulier een geheel vrijblijvende proefles aanvragen. Zodra we je aanvraag hebben ontvangen zullen we zo spoedig mogelijk contact met je opnemen om de afspraak te bevestigen.

Please wait...